Szkolenia on-line dla BNP Paribas Securities Services 2021

2021-03-28

Szkolenia on-lie jakie prowadziliśmy w ostatnim roku: szkolenie on-line Prezentacje, szkolenie on-line zarządzanie czasem, szkolenie on-line delegowanie i empowerment, szkolenie on-line rozwiazywanie konfliktów, szkolenie on-line współpraca i komunikacja w zespole rozproszonym, szkolenie on-line inteligencja emocjonalna,szkolenie on-line budowanie i rozwój zespołu. 

[Więcej...]


Szkolenia on-line dla Budimex

2021-03-28

Szkolenia on-line i webinary, które prowadzilismy: podejowanie decyzji,  radzenie sobie z konfliktem i roszczeniami, skuteczność osobista=skuteczność zawodowa.

[Więcej...]


Szkolenie on-line dla Egger Biskupiec

2021-03-28

Szkolenia i projekty on-line: Leadership, Przywództwo, czyli menedżer nowej generacji, Communiaction & feedback. Część projektów on-line prowadzona była w języku angielskim.

Dziękujemy za zaufanie i kolejny rok współpracy.

[Więcej...]


Szkolenia on-line dla STOCK Polska

2021-03-28

Cykl szkoleń  on-line: zarządzanie czasem i efektywność osobista przeprowadziliśmy w oparciu o autorską grę szkoleniową. Uczestnicy mierzyli się z licznymi wyzwaniami, pracowali z własnymi historiami dnia.

[Więcej...]


Szkolenie on-line dla BAT Polska

2021-03-28

Szkolenie on-line: zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy (edycja 7)  zrealizowany. Główne wyzwanie nad jakim pracowali Uczestnicy to priorytetyzowanie i planowanie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem pracy zdalnej.

[Więcej...]